Sprawdzona wypożyczalnia oferująca profesjonalny wynajem samochodów

Wynajem busów i aut, niezwykle popularny w innych krajach już od dawna, cieszy się coraz większym zainteresowaniem również w Polsce. Nasza wypożyczalnia samochodów postała w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów w Krakowie oraz okolicznych miastach, których interesował profesjonalny, kompleksowy i bezproblemowy długoterminowy bądź krótkoterminowy wynajem aut.

Usługi świadczone na najwyższym poziomie - Kraków i okolice Kraków to miasto, w którym została zlokalizowana nasza wypożyczalnia busów oraz samochodów osobowych, jednak nieustannie rosnące zainteresowanie naszą działalnością znacznie wykracza poza granice województwa małopolskiego. Od wielu lat oferujemy naszym klientom możliwość wynajmu pojazdów osobowych, jak również busów, które dostępne są w wielu zróżnicowanych wariantach. Wśród samochodów osobowych posiadamy pojazdy znanych i cenionych na całym świecie marek, takich jak Kia, Toyota, Seat, Peugeot, Opel, Renault czy Nissan. Wszystkie samochody są poddawane wszelkim przeglądom, dlatego cechuje je nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również bardzo dobry stan techniczny. Wynajem busów oraz wynajem samochodów w Krakowie jest możliwy w niezwykle przystępnych cenach, co również jest ogromnym atutem naszej wypożyczalni. Świadczone przez nas usługi dotyczą aut typu sedan oraz kombi, które zostały wyposażone w manualną oraz automatyczną skrzynię biegów.
 

Szybko i sprawnie, bez względnych formalności

Nasza wypożyczalnia samochodów i busów znajdująca się na terenie miasta Kraków zapewnia minimum formalności oraz gwarantuje maksimum zadowolenia z oferowanych usług. Na terenie prowadzonej przez nas strony internetowej mogą Państwo znaleźć specjalną wyszukiwarkę, dzięki której wśród wielu zróżnicowanych propozycji bez problemu znajdą Państwo samochód idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy przekonani, że świadczone przez nas usługi zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.
 

Punkt odbioru - dworzec PKP Kraków

Dworzec PKP Kraków to jeden z najczęściej wybieranych punktów odbioru aut, który pozwala na sprawne poruszanie się po mieście od razu po przybyciu do niego. Ponadto oferujemy również wiele innych punktów odbioru samochodów oraz busów zlokalizowanych na terenie Krakowa oraz wielu innych miast, takich jak Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Katowice, Będzin, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Tarnowskie Góry, Oświęcim czy Sosnowiec.