Wynajem samochodu na terenie Będzina

i okolic miasta jest dostępne dla naszych klientów wraz z podstawieniem auta wskazany wcześniej adres. Samochód jest zawsze sprawny technicznie, czysty z pełnym zbiornikiem paliwa,
posiada aktualne ubezpieczenie OC/AC/NW/Assistance.

Wymagane dokumenty podczas odbioru pojazdu:

  • dowód osobisty/paszport
  • ważne prawo jazdy

Rezerwacje przyjmowane są na konkretne posiadane samochody, jaki samochód zarezerwujesz taki zostanie wypożyczony.

Minimalny okres wypożyczenia samochodu trwa 24 godziny od chwili rozpoczęcia najmu. Przedłużenie wynajmu ponad 60 minut powoduje obciążenie za następny dzień.

Zgłoszenie chęci przedłużenia wynajmu powinno wpłynąć do YOURCAR, w której pojazd został wynajęty min.12 godzin przed upływem terminu zwrotu.

 

Wypożyczalnia samochodów – Balice

Wypożyczalnia samochodów mieszcząca się na Balicach, lotnisku pod Krakowem, oferuje wynajem samochodów w wyjątkowo korzystnych dla osób zainteresowanych warunkach. Wynajem samochodów może bowiem nastąpić na lotnisku Kraków-Balice bądź pod wskazanym wcześniej przez klienta adresem, na który podstawiany jest wybrany samochód - w pełni sprawny technicznie, umyty oraz z napełnionym bakiem pozwalającym natychmiast ruszać w drogę.

Wynajem samochodów na Balicach to oferta skierowana do wszystkich osób mających do załatwienia swoje sprawy w Krakowie oraz okolicach, na terenie województwa małopolskiego. To korzystne rozwiązanie dla osób odbywających podróże biznesowe samolotem i dolatujących na lotnisko Balice, skąd chcą w wygodny sposób przedostać się do centrum Krakowa lub do innych miast Małopolski. Wypożyczalnia samochodów to najlepszy sposób, aby pracować swobodnie, niezależnie od kaprysów komunikacji miejskiej czy taksówek.

Wypożyczalnia samochodów (Balice) oferuje możliwość rezerwacji wybranego modelu samochodu, umożliwiając swoim klientom poruszanie się autem, które znają z własnego doświadczenia. We flocie oferowanej przez wypożyczalnię mieszczącą się na lotnisku Balice znajdują się takie modele, jak KIA RIO, CEED I SPORTAGE, OPEL ASTRA, FORD FIESTA, PEUGEOT 208, TOYTOA YARIS, COROLLA I AURIS, SEAT LEON, RENAULT MEGANE I TRAFFIC CZY NISSAN QUASQUAI. Wszystkie samochody to popularne modele auto miejskich, wygodne do poruszania się i parkowania nawet na bardzo zatłoczonych ulicach Krakowa.

Wyjątkową dbałość przykładamy do ich regularnych przeglądów technicznych oraz ogólnego stanu samochodu, dzięki czemu nasi klienci mogą poczuć się w nich w pełni komfortowo i przyjemnie. Samochody wypożyczane są na minimum dobę, a chęć przedłużenia wypożyczenia auta należy zgłosić do centrum obsługi wypożyczalni. Korzystne ceny wypożyczeń, wysoka jakość obsługi i stanu technicznego oferowanych przez nas samochodów powodują, że wypożyczalnia YOURCAR.PL cieszy się zaufaniem i renomą wśród zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.