Wynajem długoterminowy 

Firma YourCar proponuje swoim klientom wynajem długoterminowy, czyli obowiązujący na okres powyżej 30 dni. Jest to propozycja skierowana do wszystkich klientów potrzebujących wypożyczenia samochodu wysokiej klasy, którego użytkowanie przez dłuższy okres będzie przyjemnością. 

Rezerwacja pojazdu w celu wynajmu długoterminowego jest niezmiernie prosta - można dokonać jej za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie, wystarczy tylko ustalić szczegóły wynajmu, takie jak termin odbioru i zwrotu auta jego model oraz wybór dodatkowych usług. 

Do kogo przede wszystkim skierowana jest oferta wynajmu długoterminowego

  • Osób, które nie chcą zaciągać kredytu na samochód, a nie posiadają gotówki na zakup wymarzonego auta, jednocześnie go potrzebując. 

  • Klientów, którym zależy na komforcie psychicznym użytkowania samochodu, bez stresowania się o ubezpieczenie i pozostałe formalności ani ciągłość użytkowania samochodu w przypadku jego awarii. 

  • Klientów biznesowych, potrzebujących samochodu np. do dłuższego wyjazdu za granicę, a nieplanujących przy tym zakupu własnego pojazdu. 

  • Osób potrzebujących samochodu tylko tymczasowo, np. w związku z kilkumiesięcznym wyjazdem, częstymi delegacjami albo tymczasową zmianą miejsca zamieszkania, chcących używać samochód tylko przez dany okres.