Wynajem samochodów Balice - wypożyczalnia aut YourCar

Niewielka, ale z pewnością doskonale znana w całej Polsce wieś Balice to miejsce o wyjątkowo ciekawej historii. Powstała już w 1229 roku początkowo przez długie lata pozostawała w posiadaniu znanych szlachciców, w tym samych Radziwiłłów, którzy mają tam własny pałac. Obecnie licząca niecałe 1300 mieszkańców jest znana jednak przede wszystkim z obecności jednego z największych w Polsce lotnisk, a więc Kraków-Balice, każdego roku obsługującego prawie 5 milionów pasażerów. Nie oznacza to jednak, że wieś ta jest odwiedzana wyłącznie przez osoby podróżujące służbowo czy wylatujące na wakacje do różnych krajów świata. Jej urokliwe położenie sprawia bowiem, że staje się ona świetnym puntem wypadowym na przepiękne wycieczki krajoznawcze. Aby je zrealizować, na pewno przyda się możliwość skorzystania z samochodu, którą to może zaproponować nasza firma YourCar.

Bezpieczny i niedrogi wynajem aut

Obecność lotniska sprawia, że wieś jest doskonale skomunikowana z resztą kraju i można tutaj łatwo dotrzeć nie tylko samochodem, ale także pociągiem, autokarem czy oczywiście samolotem. Nasza wypożyczalnia przygotowała specjalną ofertę, dzięki której poruszanie się po okolicach będzie sprawne, bezpieczne i naprawdę tanie. Mamy przede wszystkim bardzo rozbudowaną flotę pojazdów, w tym wiele najnowszych modeli Renault czy Citroen z praktycznie wszystkich segmentów, w tym także z klasy premium. Wypożyczalnia stara się, maksymalnie jak to możliwe, ułatwić proces wynajęcia samochodu. Ograniczamy formalności do minimum, staramy się elastycznie dopasować do potrzeb i dajemy nawet możliwość skorzystania z naszych aut bez konieczności wpłacania kaucji.

Na wyjazdy turystyczne i do pracy

Nie skupiamy się tylko na turystach oraz osobach prywatnych, potrzebujących po prostu samochodu, aby sprawnie załatwić swoje sprawy. Ponieważ we flocie posiadamy również auta z klasy premium, to jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom przedsiębiorców i wszystkich osób podróżujących służbowo. Proponujemy luksusowe pojazdy z najwyższej półki, bardzo dobrze wyposażone, przestronne i przede wszystkim świetnie się prezentujące, dzięki którym można zrobić naprawdę dobre pierwsze wrażenie. Na terenie Balic można również korzystać z naszych aut do przewozu większej grupy pasażerów, wygodnych i nowoczesnych busów zawsze świetnie przygotowanych do jazdy. Zapraszamy dodatkowo do zapoznania się z ofertą pojazdów dostawczych, pakownych, utrzymanych w doskonałym stanie technicznym, które poradzą sobie w najtrudniejszych nawet warunkach.

Wynajem auta ułatwia odkrywanie uroków okolicy

Na terenie samych Balic z pewnością warto zobaczyć przede wszystkim przepiękny Pałac Radziwiłłów. Jeszcze ciekawsze są jednak najbliższe okolice wsi, obfitujące w przepiękne szlaki turystyczne pełne unikatowych gatunków roślin, majestatycznych skałek, drobnych zbiorników wodnych i przede wszystkim spokoju, którego tak często brakuje mieszkańcom dużych miast. Dzięki ofercie naszej wypożyczalni można wygodnie i szybko dotrzeć w każde miejsce regionu, bez konieczności korzystania z komunikacji zbiorowej. W firmie YourCar mamy najniższe ceny w okolicy, największy wybór samochodów, a do tego uczciwe i zrozumiałe warunki współpracy.

Prosta i bardzo szybka rezerwacja auta

Żeby skorzystać z naszej oferty, nie trzeba odwiedzać nas osobiście i liczyć na to, że samochód będzie akurat wolny. Aby wynająć auto w Balicach, wystarczy po prostu je dla siebie zarezerwować, korzystając z formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Można dogodnie ustalić czas trwania najmu, wybrać pojazd najlepiej dopasowany do potrzeb i od razu otrzymać wycenę, która nie zawiera żadnych opłat ukrytych. Zachęcamy naturalnie również do telefonicznego kontaktowania się z naszymi pracownikami. Zawsze kompleksowo wyjaśniamy pełen zakres swoich usług, przygotowujemy wycenę wynajmu i rozwiewamy wszelkie pojawiające się wątpliwości, dzięki czemu każdy z naszych Klientów może czuć się bardzo bezpiecznie.