Wynajem samochodów Bytom - wypożyczalnia YourCar.pl

Liczący obecnie prawie 170 tysięcy mieszkańców Bytom jest jedną z ciekawszych miejscowości regionu. Przede wszystkim z tego powodu, że jest to jedno z najstarszych miast Śląska, a w zasadzie nieistniejącego już, historycznego Górnego Śląska. Położone w centralnej części Wyżyny Śląskiej może pochwalić się bardzo zróżnicowaną, okoliczną przyrodą, wspaniałymi widokami, licznymi zbiornikami wodnymi i wieloma innymi atrakcjami turystycznymi. W samym mieście króluje przede wszystkim architektura znana z XIX oraz XX wieku, w tym mnóstwo urokliwych kamieniczek oraz majestatyczny, historyczny Rynek.

Miasto doskonale skomunikowane z szeroką bazą noclegową

Położenie w centrum ważnego okręgu przemysłowego sprawia, że miasto to jest doskonale skomunikowane. Poruszając się autem, można skorzystać z autostrady A1, drogi krajowej numer 78, 79 czy 80, jak i wojewódzkiej 911. To również bardzo duży dworzec kolejowy, a do tego bliskość międzynarodowego portu lotniczego Katowice-Pyrzowice, który rocznie obsługuje miliony pasażerów. Stosunkowo blisko (około 80 km) jest również do drugiego, ważnego lotniska, Kraków-Balice, będącego obecnie największym portem lotniczym w regionie.

Wygodne podróżowanie z pomocą wypożyczalni aut

Docierając do miasta środkami komunikacji publicznej, można skorzystać z usług przygotowanych przez naszą firmę YourCar. Oferujemy bardzo atrakcyjny wynajem samochodów, zarówno osobowych, jak i wygodnych busów czy bardzo pakownych pojazdów dostawczych. Nasze usługi to przede wszystkim ogromna wygoda. Nie tylko mamy samochody w doskonałym stanie technicznym, najnowsze dostępne modele na rynku z bogatym wyposażeniem. Gwarantujemy również absolutne minimum formalności przy podpisywaniu umowy. Wynajem jest wyjątkowo prosty, wystarczą podstawowe dokumenty, a naszą usługą dodatkową jest możliwość korzystania z pojazdów bez konieczności wpłacania kaucji zabezpieczającej. Oprócz tego gwarantujemy najniższe ceny w regionie. Umowy przygotowywane są w sposób elastyczny tak, aby dopasować długość najmu do indywidualnych potrzeb. Z naszą pomocą można nie tylko komfortowo zwiedzać Bytom oraz bliskie jego okolice, ale także załatwiać sprawy służbowe czy docierać na ważne spotkania biznesowe. W swojej flocie posiadamy bowiem również pojazdy klasy premium, doskonale wyposażone, przestronne i przede wszystkim pięknie się prezentujące. Szeroki wybór samochodów dostawczych w przystępnej cenie pozwala natomiast na szybki i bezpieczny przewóz nawet bardzo dużych ładunków. Nasze busy natomiast idealnie sprawdzają się wtedy, gdy trzeba dowieźć ludzi na miejsce ich pracy lub w przypadku, gdy organizuje się wycieczkę dla większej grupy osób.

Wypożyczalnia samochodów – wiele okolicznych atrakcji

Podróżując wynajętymi u nas autami, można bez najmniejszych problemów poznawać najciekawsze zabytki tego miasta. To między innymi:

  • przepiękne centrum miasta z historycznym Rynkiem;
  • kościół św. Wojciecha;
  • cmentarz żydowski;
  • neorenesansowy budynek Poczty;
  • neogotycki kościół Świętej Trójcy.

Na terenie miasta można oczywiście znaleźć także wiele historycznych pomników, klimatyczne skwery, świetnie utrzymane parki i wiele więcej. Aby ułatwić poznawanie samej miejscowości, jak i jej okolic, przygotowano kilka bardzo dobrze oznakowanych szlaków turystycznych.

Szybka rezerwacja aut osobowych i dostawczych

Uproszczenie usług związanych z wynajmowaniem pojazdów było i jest dla naszej firmy YourCar najważniejszą misją. Z tego też powodu rezerwacja wozu jest wyjątkowo prosta. Wystarczy po prostu zajrzeć na naszą stronę internetową i skorzystać z prostego narzędzia. We wskazanym dniu i o określonej godzinie auto będzie gotowe do odbioru, doskonale naszykowane do drogi. Bez problemu można również kontaktować się z nami telefonicznie. Nasi pracownicy pomagają w dopasowaniu usług do indywidualnych potrzeb i zawsze udzielają odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania. Tylko u nas niezależnie od czasu korzystania z usług czy rodzaju wybranego auta można zawsze liczyć na konkurencyjną cenę. Zapraszamy do zapoznania się z tą atrakcyjną ofertą już teraz.