Wynajem samochodów z wypożyczalni - Dąbrowa Górnicza

Funkcjonująca na prawach powiatu i licząca około 121 tysięcy mieszkańców Dąbrowa Górnicza to niepozorne miasto regionu, położone na terenie województwa małopolskiego. Choć pod względem liczby ludności daleko mu do największych metropolii, to jednak króluje ono w regionie pod kątem swojej powierzchni, wynoszącej ponad 188 km2. Zapewnia to miejscowości pierwsze miejsce w województwie, pozostawiając w tyle nawet gęsto zaludnione Katowice. Będąc na jego terenie, warto zapoznać się z naszymi usługami i skorzystać z możliwości niedrogiego wynajmu nowoczesnych, komfortowych i doskonale utrzymanych aut. Nasza rozbudowana flota spełni oczekiwania każdej osoby, niezależnie od tego, czy podróż ma charakter służbowy, prywatny czy po prostu turystyczny. Mamy również pakowne pojazdy dostawcze stworzone do ciężkiej pracy, jak i świetnie wyposażone busy do przewozu większej grupy osób.

Funkcjonowanie transportu w Dąbrowie Górniczej

Osoby planujące przyjazd do tego miasta lub do bliskich jego okolic, mają bardzo duże możliwości. Droga ekspresowa S1 oraz krajowe 86 i 94 to najszybsze opcje dotarcia na miejsce. Jednocześnie jednak można tutaj dolecieć również samolotem. W odległości zaledwie 11 km znajduje się ogromny, międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice o bardzo dużej przepustowości. Miasto może z pewnością pochwalić się świetnie rozwiniętą infrastrukturą kolejową. To aż 9 stacji, na których zatrzymują się pociągi między innymi z Warszawy, Kielc czy Katowic.

Atrakcje turystyczne w mieście

Sama Dąbrowa Górnicza nie ma na swoim terenie wyjątkowo cennych zabytków architektonicznych, ale z pewnością jest tam wiele takich obiektów, które urzekają swoim wyglądem i warto je zobaczyć. Do najważniejszych i najcenniejszych zaliczyć trzeba na pewno:

  • bazylikę Najświętszej Maryi Panny Anielskiej z XIX wieku;
  • XVIII-wieczny młyn w Ratanicach;
  • drewnianą kaplicę wybudowaną w XVIII wieku.

Na pewno warto również zwiedzić lokalne muzeum oraz dworzec kolejowy Centrum o bardzo dużej wartości historycznej. Dzięki ofercie przygotowanej przez naszą firmę można wypożyczonym samochodem swobodnie zwiedzać okoliczne miejsca. Tutaj szczególnie polecany jest Park Krajobrazowy Orlich Gniazd, miejsce wyjątkowe, z bogatą historią i po prostu urzekające swoim wyglądem. Nie można zapominać o unikacie, jakim jest Pustynia Błędowska. Z całą rodziną natomiast warto wybrać się do parku wodnego Nemo.

Wygodne i doskonale utrzymane samochody dla każdego

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne są potrzeby naszych Klientów i dlatego staramy się nieustannie ulepszać swoją ofertę oraz powiększać flotę pojazdów. W efekcie dysponujemy dzisiaj autami z wielu różnych klas, w tym premium, będąc w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym potrzebom. To zarówno auta miejskie, idealne do sprawnego poruszania się po Dąbrowie Górniczej, jak i samochody bardzo duże, między innymi kombi do wygodnych podróży na dłuższych odcinkach. Pojazdy klasy premium na pewno sprostają oczekiwaniom przedsiębiorców i wszystkich tych osób, które załatwiają ważne sprawy biznesowe. Wypożyczalnia samochodów ma na wynajem także nowoczesne pojazdy dostawcze, nie tylko pakowne, ale także świetne wyposażone i dobrze utrzymane. Z pomocą naszej firmy YourCar można także bez problemu zorganizować transport większej grupy osób, wypożyczając u nas wysokiej klasy busy w przystępnej cenie.

Minimum formalności i wiele usług dodatkowych

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na ograniczenie formalności związanych z wynajmem. To ogromne ułatwienie dla naszych Klientów, do którego dołożyliśmy usługę, dzięki której można całkowicie uniknąć płacenia kaucji przy podpisywaniu umowy. Do samochodów możemy dodatkowo dołączyć nowoczesną nawigację czy profesjonalne i bezpieczne foteliki dziecięce. Zapraszamy do rezerwacji aut, dzięki którym będzie można bardzo wygodnie podróżować po Dąbrowie Górniczej i całej okolicy. Wystarczy się do nas zgłosić, poprzez stronę internetową lub skontaktować się telefonicznie z naszymi pracownikami.